SMScredit.lv – ātrais kredīts līdz 425 EUR bez komisijas maksas!

smscredit

Par SMScredit.lv

SMScredit.lv ir vadošais uzņēmums Latvijas īstermiņa kredītu nozarē ar ļoti lielu klientu skaitu. Uzņēmums darbojas no 2008.gada. Īstermiņa aizdevumam pieteikties var 7 dienas nedēļā visu diennakti, sūtot sms, zvanot uz klientu apkalpošanas centru vai uzņēmuma mājaslapā. Pieteikumu izskata un pieņem lēmumu ļoti īsā laika periodā.

Piesaki kredītu un nauda kontā būs 15 minūšu laikā.

Jap, tieši tā! Bezmaksas kredīts. Tas tieši to arī nozīmē – ja aizņemies 100€, tad atdod tieši 100€, nekādas komisijas vai izsniegšanas maksas.

Vairākiem ātro kredītu aizdevējiem tas ir kā īpašais piedāvājums, bet šodien tas jau ir kļuvis par standartu, ka pirmo kredītu izsniedz bez maksas. Viens no pirmajiem, kas pirmo kredītu sāka izsniegt bez maksas bija uzņēmums SMSCredit. Droši, izmanto iespēju, piemēram, ja šodien tevis kārota prece ir par īpašu cenu, kas rīt, iespējams vairs nebūs, bet alga būs tikai pēc 3 dienām, pirmo aizdevumu bez maksas vari saņemt arī Tu.
Tā kā cilvēku interese par bezmaksas kredītu piedāvājumiem ir tikai augusi, arī piedāvājums ir audzis.

Saņemt aizdevumu!

Uzņēmumiem, kas izsniedz pirmo kredītu bez maksas, ir strauji audzis jauno klientu skaits.
Līdz ar to, ja jau esi izmantojis šo iespēju, tad pie SMScredit kredītu bez maksas vairs nesaņemsi, taču vari izmantot citus aizdevējus, kas arī piedāvā 1. kredītu bez maksas (skaties tabulā).

Pateicoties SMScredit, bezmaksas kredīts ir pieejams visu diennakti no jebkuras vietas Latvijā. Svarīgi, lai tev ir pieeja internetam un kontā 0.01Ls, lai vari nokārtot pieteikumu, kam nepieciešama interneta banka. Tālākais jau ir 15 minūšu jautājums un nauda tavā kontā.

Vairums jeb 85% no SMSCredit akcijas laikā jaunajiem izsniegtajiem kredītiem tika ņemti uz vienu mēnesi un populārākā summa, kuru aizņēmās 70% kredītņēmēju bija 100 €, kas joprojām ir populārākā aizņēmuma summa. Tāpat ir pieaugums arī citu summu aizņēmumiem. Kredītus ar vien biežāk izmanto arī sievietes.

Pirmais kredīts bez maksas

SMScredit.lv – bez šaubām varu teikt, līderis ātro kredītu izsniegšanā. SMScredit.lv pakalpojumi populāri ne vien Latvijā, bet arī mūsu kaimiņu zemēs – Lietuvā un Igaunijā. Šīs firmas piedāvājumi – ‘’SMS Credit’’ un ‘’Kredīti internetā’’ jau līdz ar parādīšanos uz apvāršņa iekaroja lielāko tirgus daļu. Līdz ar pakalpojumu sniegšanas uzsākšanu, nu jau tālajā, 2008. gadā ir iekarojis ne viena vien cilvēka uzticību.
Kur slēpjas SMScredit.lv panākumu atslēga?

Jau ar darbības uzsākšanu, kā ātro kredītu izsniedzējs, SMScredit.lv piedāvājumā ir bijusi tāda lieliska iespēja – pirmais kredīts bez maksas, jeb 0% kredīts. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka aizņemoties 100 Ls, Tev jāatdod tieši tik pat, cik aizņēmies. Taču, šis nav vienīgais faktors.

Uzņēmuma darba laiks ir ļoti izdevīgs klientiem. Kredīts internetā vai SMS Kredīts no SMScredit.lv pieejams no plkst. 07:00 līdz 24:00 gan darbadienās, gan arī brīvdienās. Tātad, spēj pildīt klientu vēlmes visas nedēļas garumā. Diemžēl, vienīgais faktors, kas varētu Tevi apturēt no kredīta saņemšanas ir vecuma ierobežojums. Kredīti tiek izsniegti tikai cilvēkiem vecumā no 19 līdz 70 gadiem.

Kāpēc izvēlēties SMSCredit.lv?

Naudu vari saņemt 15 minūšu laikā. Atsaucīgs personāls. Lietotājam draudzīgs darba laiks. Pirmais kredīts bez maksas ļaus nepārmaksāt par kredītu. Pieteikties kredītam vari 24/7, pēc tam, kad esi reģistrējies SMScredit sistēmā.

Kā saņemt ātro kredītu no SMScredit.lv?

Lai Tu varētu saņemt kredītus, nepieciešams pašam savs lietotāja konts. Tātad, pirmajā reizē būs nepieciešams piereģistrēties SMScredit sistēmā, šīs firmas mājaslapā un šo kontu izveidot, kā arī aktivizēt. Pēc konta reģistrācijas jebkurā diennakts laikā vari pieteikt kredītu. Vēlāk kredītu varēsi saņemt veselos trīs veidos.

Tie ir:

  • Ātrais kredīts internetā. Tāpat, kā pirmajā reizē, ieiesi SMScredit.lv mājaslapā, ielogosies savā lietāja kontā un pieteiksi kredītu.
  • SMS Kredīts. Aizsūti kredīta pieteikumu īsziņas veidā uz norādīto numuru. Kas tieši jāsūta, lai veiksmīgi pieteiktu kredītu būs izlasāms mājaslapā.
  • Kredīts pa telefonu. Ja vēlies pieteikt kredītu personīgi, ir iespēja to izdarīt piezvanot uz SMScredit.lv klientu apkalpošanas dienestu un to veiksmīgi izdarīt.

SMScredit.lv – Bezmaksas aizdevums

Bezmaksas aizdevumi joprojām ir pieejami no ātrās kreditēšanas līdera Latvijas tirgū – SMScredit.lv! Ja Jums ir nepieciešams ātrais aizdevums un jūs vēl neesat SMScredit klients, jūs varat paņemt bezmaksas aizdevumu līdz 150 .

Saņemt bezmaksas aizdevumu var Latvijas iedzīvotāji vecumā no 19 līdz 65 gadiem, kuriem nav pagarinātu maksājumu citās kredīta kompānijās. Ātrā aizdevuma saņemšanai nav vajadzīgi galvotāji vai ķīlas.

Lai saņemtu kredītu, nepieciešams iziet reģistrāciju SMScredit vietnē – nospiediet šeit, lai piereģistrētos. Pēc reģistrācijas beigām, jūs varat saņemt ātro aizdevumu trīs vienkāršos veidos: nosūtot SMS īsziņu; piezvanot pa telefonu; caur Internetu, vietnes SMScredit savā profilā.

Aizņemoties pirmo reizi, jūs varat saņemt summu līdz 150 €. Pie kam pirmais aizdevums – bezmaksas aizdevums, tas ir jums būs jāatdod tikpat, cik Jūs aizņēmāties.

Pēc tam, kā atdosiet pirmo kredītu, jūs varēsiet aizņemties jau līdz 200 €, bet trešajā reizē līdz 250 €.

SMScredit.lv ātro aizdevumu pozitīva īpatnība ir kredīta termiņa pagarināšanas iespēja. Ja jūs neesat spējīgs izmaksāt kredītu, jūs varat pagarināt izmaksas termiņu, samaksājot maksu tikai par pagarinājumu. Jūs varat kredīta dzēšanas periodu pagarināt vienu vai vairākas reizes, kamēr neatmaksāsiet kredītu. Pagarinājums tiek izsniegts uz 30 dienām. Pie kam, jo mazāks pagarinājums, jo mazāka maksa par pagarinājumu.

SMScredit bonuslatu sistēmu

SMScredit piedāvā arī «bonuslatu» sistēmu. Bonuslati – speciāla programma SMScredit klientiem. Ar tās palīdzību jūs varat nopelnīt naudu. Sistēma darbojas sekojošā veidā: jūs uzaicināt draugus un par katru uzaicināto draugu saņemat 3 latus uz savu bankas kontu. Katrs draugs, kas piereģistrēsies sistēmā, iegūs iespēju saņemt pirmo bezmaksas aizdevumu, kā arī uzaicināt savus draugus, saņemot par katru piereģistrēto draugu 3 latus.

Ātrais bezmaksas kredīts bez ķīlas un galvotāja ir lielisks risinājums situācijā, kad rodas vajadzība pēc papildus līdzekļiem negaidītiem, steidzamiem izdevumiem. Tomēr, pirms aizņemties, rūpīgi novērtējiet savas iespējas dzēst kredītu.

Kontaktinformācija

AS “4finance”, reģistrācijas numurs: 40003991692, adrese: Lielirbes iela 17A – 8, Rīga, LV-1046. Speciālā atļauja (licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā Nr. NK-2016-021, pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2016. gada 15. septembra lēmumu Nr.NK-2016-30.

Kontakti

Tālrunis: 67 333 990

Darba dienās: 8:00–22:00

Brīvdienās: 9:00–20:00

Pieteikumu izskatīšana: 7:00-23:00

Pakalpojuma nosaukums
Ātrie kredīti
Lietotāja reitings
5 based on 1 votes
Pakalpojuma veids
Ātrie kredīti
Pakalpojuma sniedzēja nosaukums
SMScredit.lv,
Lielirbes iela 17A - 8,Rīga,Rīga-LV-1046,
Telephone No.67 333 990
Platība
kredīti internetā
Apraksts
SMScredit.lv ir vadošais uzņēmums Latvijas īstermiņa kredītu nozarē ar ļoti lielu klientu skaitu. Uzņēmums darbojas no 2008.gada. Īstermiņa aizdevumam pieteikties var 7 dienas nedēļā visu diennakti, sūtot sms, zvanot uz klientu apkalpošanas centru vai uzņēmuma mājaslapā. Pieteikumu izskata un pieņem lēmumu ļoti īsā laika periodā.