Pirmais kredīts bez maksas – Jaunajiem klientiem bez %!

Dzīvē ir dažādas situācijas, kad nepieciešama lieka nauda – tehniska rakstura problēmas vai, gluži pretēji, vari realizēt ilgi lolotu projektu. Un tas, šķiet, būtu tikai godīgi – atdod tik, cik biji aizņēmies.

Kā saņemt pirmo kredītu bez maksas?

Ātrie kredīti bez maksas atšķiras ar kredīta saņēmēja vecuma grupas ierobežojumiem – ierasti aizdevēji ātro kredītu izsniedz no 20 līdz 70 – 75 gadus veci aizņēmējiem, retāk tie ir saņemami no 18 gadus veciem aizņēmējiem. Tāpat atšķiras kredīta summas lielums un atmaksas periods.

Vidēji īstermiņa ātrajiem kredītiem maksimālā summa ir 500 EUR, līdz ar to atmaksas periods līdz 30 dienām. Patēriņa kredītā var saņemt naudas summu pāris tūkstošu apmērā, tāpēc arī atmaksas termiņš ir garāks līdz pat 24 mēnešiem.

Sakārtot pēc Saņemšanas laiks Pirmais bez % Pirmais kredīts Maksimālā summa Saņemt
LatCredit.lv 15 min. 50 – 300 € 500 €
MiniCredit.lv 15 min. 50 – 300 € 2000 €
ViaSMS.lv 1 stunda 50 – 350 € 700 €
20 min. 300 – 10000 € 50 000 €
Mogo.lv 20 min. 50 – 10000 € 10 000 €
Sava Card 15 min. 1500 € 1500 €
TF bank 15 min. 500 – 6000 € 7500 €
Ondo.lv 10 min. 50 – 300 € 425 €
Moneza.lv 15 min. 50 – 3000 € 3000 €
Credit ON 15 min. 5 – 1000 € 2000 €

Pirmais aizdevums bez maksas saņemams pie lielākās daļas aizdevēju: viasms.lv, smscredit.lv, ondo.lv, Soho credit, Ferratum un citi. Aizdevēju kredītspeciālisti pieteikumus izskata arī nedēļas nogalē. Ja aizņēmējam ir laba kredītvēsture un nav kavētu līgumsaistību, nauda bankas kontā tiek ieskaitīta 15 minūšu laikā. Viasms.lv un Mimicredit var saņemt 500 EUR, Ondo.lv – 425 EUR, Kredits7 – 300 EUR. Taču jāņem vērā, ka pirmajā kredītā visdrīzāk nebūs iespējams saņemt maksimālo pieejamo naudas summu.

Pirmo kredītu be komisijas maksas neizsniedz vivus.lv un aizdevēji BigBank un credit24, kas nodarbojas ar ilgtermiņa kredītu izsniegšanu. Saņem kredītu bez darba vietas, ja vari uzrādīt regulārus ienākumus.

Aizdevums.eu piedāvā salīdzināt mēneša procentu maksu, kas ir 9.5% līdz 27 procentu ietvaros. Izpēti informāciju rūpīgi! Ātrā kredīta noformēšana ir vienkārša, un saņemšana ātra, taču pirms tam ieteicams izvērtēt savu finansiālo stāvokli.

SMS Kredīts bez maksas nevar kalpot iztikas līdzekļu vietā, kā arī ar to nav ieteicams atmaksāt citas parādsaistības. Kaut arī atmaksas termiņu ir iespējams pagarināt, finansiālu sarežģījumu gadījumos ieteicams nekavējoties griezties pie aizdevēja kredītspeciālistiem, lai kopīgi meklētu risinājumu.

Bezprocentu kredīts ar sliktu kredītvēstu sapņu piepildīšanai

Mēs nonākam situācijā, kad ir radusies iekāre pēc kaut kā jauna dzīvē, kas var būt gan automašīna, gan kāda lieta mājokļa labiekārtošanai – veļasmašīna, ledusskapis vai pat TV. Šie pirkumi nereti ir diezgan dārgi un cilvēkiem nevienmēr ir pilnā pirkuma summa pieejama uzreiz, tādēļ ir nepieciešams bezprocentu kredīts pat tad, kad ir negatīva kredītvēsture. Protams, šādus pieteikumus izskata rūpīgāk, lai pārliecinātos, ka klients spēs atgriezt naudas aizdevumu, tomēr sabojātai kredītvēsturei nevajadzētu būt iemeslam, lai nepieteiktos bezprocentu naudas aizdevumam. Ātro kredītu internetā bez procentiem ir visbiežāk iespējams saņemt, kad piesakās pie aizdevēja pirmo reizi. Izmanto mūsu salīdzināšanas tabulu, lai atrastu ātros bezprocentu aizdevumus, kuri atbilst vislabāk Tavām vajadzībām un spējai atdot naudu!

Pirmais Bezprocentu kredīts no 18 gadiem

Lieliska izdevība, kad izvēlies, pie kura aizdevēja reģistrēties un saņemt savu izvēlēto summu, ir veikt pieteikumu pie tiem, kuri izsniedz pirmo kredītu bez procentiem. Šie parasti ir kompānijas iepazīšanās piedāvājumi un jauniešiem, kuri ir 18 gadus veci, piesakoties kredītam, bezprocentu aizdevums būtu visizdevīgākais. Ja tomēr neizdodās atrast bezprocentu kredītu no 18 gadiem, tad iesakam izvēlēties, kādu citu alternatīvu, jo bieži piedāvātās procentu summas ir izdevīgākas kā bankās aizņemoties, kā arī kredīts internetā ir ātrāks un bez šaubām arī ērtāks risinājums šādu finansiālu problēmu risināšanai.