Var gadīties situācija, kad ir nepieciešams aizņemties internetā lielāku naudas summu. Izdevīgākais risinājums ir saņemt kredītu pret nekustamā īpašuma vai auto ķīlu. Tā kā aizdevums tiktu pieteikts internetā, tad process ir ļoti ērts un ātrs, kā papildus priekšrocību var minēt to, ka samazinās risks, jo nekustamais īpašums vai auto būs Tavs nodrošinājums.

Kā saņemt kredītu pret ķīlu?

Pieteikšanās kredītam ir ļoti vienkārša, atliek izvēlēties kādu no aizdevējiem, kuri piedāvā aizdevumu internetā pret ķīlu. Dodieties uz aizdevēja mājaslapu un norādiet nepieciešamo informāciju, tai skaitā, savu ienākumu un ķīlas informāciju. Pēc pieteikuma apskatīšanas, aizdevējs ar Tevi sazināsies ar telefona vai e-pasta palīdzību un Tev atliks vien aiziet uz aizdevēja biroju un parakstīt līgumu.

Kādai summai var pieteikties aizdevumam pret ķīlu?

Izvērtējos dažādus faktorus, kā nekustamā īpašuma vērtību, auto nolietojumu u.c., varat saņemt līdz pat 90% no īpašuma vērtības. Kādus dokumentus uzrādīt, lai noformētu līgumu? Lai veiksmīgi saņemtu kredītu pret auto ķīlu, tāpat arī pret kādu citu nekustamo īpašumu, Tev ir jābūt:
  • savai pasei vai ID kartei;
  • Īpašumtiesību pierādošs dokuments;
  • Var tikt pieprasīta izziņa no VID, ja kredīts ir lielāks par 100 mēnešalgām.
  • Īpašuma vērtējums, ja tas ir auto tad iespējams, ka to arī var veikt uz vietas;
  • Ja tā ir auto ķīla, tad automašīnas tehniskajai apliecībai, izziņai no CSDD par numura
  • salīdzināšanu, tāpat arī automašīnai ir jābūt noņemtai no uzskaites.
Lai aizņemtos atbildīgi, izdomā, cik lieku aizdevumu Tev vajadzēs un cik ilgā laikā spēsi to atmaksāt. Kopānijas piedāvā atmaksāt naudu pēc pāris mēnešiem vai līdz pat 10 gadiem. Ņem vērā to, ka aizdevēji pielāgo procenta likmi pēc aizdevuma lieluma un aizņemšanās ilgumu. Visi aizdevēji savās mājaslapās piedāvā ērti aprēķināt ikmēneša maksājumu ievadot summu un termiņu. Tava ķīla var automašīna, māja, dzīvoklis vai zemes gabals. Tāpat arī naudu var saņemt gan privātas personas, gan juridiskas personas.