Aizdevums bez ķīlas ikvienam!

Patēriņa kredīts, kuru var aizņemties internetā, ir jauns un mūsdienīgs naudas saņemšanas veids, kas ir pieejams arī Latvijā. Šādi finanšu pakalpojumi ir plaši pieejami un aizdevēji nu jau ir ļoti daudz. Ātro naudas kredītu var saņemt ikviens, pat ja aizņēmējs ir bez ķīlas. Lai palīdzētu aiztaupīt laiku un ātrāk tikt pie nepieciešamajiem līdzekļiem, aizdevums.eu ir apkopojis jaunākos un populārākos kredītdevējus.

Kā saņemt ātro kredītu bez ķīlas

Augstāk esošā tabula palīdzēs salīdzēt populārākos naudas aizdevumu piedāvājumus, tādā veidā Jums būs iespējams izvēlēties un aizņemties izdevīgāko patēriņa kredītu bez ķīlas. Katrs kredīta sniedzējs aizdod naudu ar noteiktu procentu likmi. Salīdzinot aizdevējus varēsiet ne tikai šo procesu padarīt ātrāku un ērtāku, bet arī ietaupīt naudu, izvēloties izdevīgāko kredītu sniedzēju savai situācijai. Vērtīgs faktors, kuru ņemt vērā ir kolonnā “pirmais bez maksas”, kur varat redzēt, vai aizdevējs sniedz pirmo kredītu bez ķīlas un galvojuma bez maksas. Šis ir īpaši izdevīgi tiem, kuri pie aizdevēja aizņemies naudu pirmo reizi, rezultātā, nāksies atdot tik pat, cik aizņēmāties. Tomēr ņemiet vērā, ka katrai kompānijai ir cita summa, kuru var izsniegt pirmajā reizē bez maksas. Tabula ļoti ērti apkopo galvenos noteicošos faktorus, kurus parasti cilvēki ņem vērā, lai pieņemtu lēmumu. Svarīgi ir apzināties nepieciešamo summu un spēju atdot. Kad ir veikta izvēle, spiediet “Saņemt”, lai pieteiktos naudas aizdevumam bez ķīlas un Jūs nonāksiet kreditora mājaslapā. Visiem kredītu devējiem mājaslapas ir izstrādātas lietotājiem ļoti draudzīgas, lai pieteikuma process būtu pēc iespējas vienkāršāks. Visbiežāk sastapsieties ar kredīta kalkulatoru, kur varēsiet redzēt apmaksājamo summu, pie izvēlētā aizdevuma internetā. Pēc summas izvēlēs, atliek piereģistrēties, norādot bankas kontu un mobilo telefonu. Ja Jums ir pozitīva kredītvēsture, bez neapmaksātiem vai kavētiem maksājumiem, pieteikumu Jums vajadzētu saņemt ne ilgāk, kā 15 minūtēs. Tomēr svarīgi ir paturēt prātā faktu, ka no Jūsu konta var tikt paņemt visbiežāk 0.01€, kā reģistrācijas maksa. Ja esat nonācis tādā situācijā, ka ir nepieciešams aizņeties naudu internetā bez ķīlas, tad šādi ātrie kredīti ir ļoti izdevīgs risinājums. Vērts atcerēties, ka šādi ātrie interneta aizdevumi nav paredzēti, lai segtu esošus parādus vai kredītus, bet gan izmantot, kā patēriņa kredītus, līdz algas izmaksāšanai, lai veiktu kādu steidzamu pirkumu vai nosegtu rēķinu.

Kas ir kredīts bez ķīlas un kādu summu iespējams aizņemties?

Mūsdienās aizdevēju kompānijas, kas piedāvā kredītus bez ķīlas nav maz. Tātad, lai saņemtu kredītu bez ķīlas, nav jāšķiras no savām mantām, datora, automašīnas vai tml. Mazas summas kredītus, iespējams aizņemties internetā, var teikt, uz goda vārda, noslēdzot līgumu. Ar lielākām summām (virs 1000Ls) iespējams būs nepieciešams galvotājs. Populārākie aizdēvēji internetā, kas nodrošina kredītu bez ķīlas galvenokārt ir ātro kredītu kompānijas (summas līdz 300Ls), taču ir aizdevēji, kas piedāvā summas līdz pat 3000Ls vai vairāk. Kredīts bez ķīlas paredzēts neparedzētiem gadījumiem, kā arī izdevīgiem pirkumiem, kas uzlabotu ikdienas dzīvi! Pārsvarā kredītu bez ķīlas iespējams pieteikt internetā un naudu pārskaitīs uz Jūsu norādīto bankas kontu.

Kādi ir termiņi kredītiem bez ķīlas?

Galvenokārt tie ir no 1 mēneša līdz 3 gadiem. Kredīta ņēmējam jābūt sasniegušam 18 gadu, jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai pastāvīgam iedzīvotājam. Mazām summām (līdz apmēram 500 – 1000€) nebūs nepieciešama VSAA izziņa par pēdējiem 6 mēnešiem, taču ja aizdevēja kompānijai būs nepieciešama šī izziņa, tad aizdevuma kompānija var pati pieprasīt šo izziņu, tikai kredīta ņēmējam pirms tam jāakceptē, ka kompānija ir pilntiesīga pieprasīt šo izziņu par attiecīgo klientu.
  • Iespējams, ka aizdevumu kompānija
  • var pieprasīt galvotāju,
  • viss atkarīgs no kredīta ņēmēja ienākumiem vai kredītu vēstures,
  • vai kredīta ņēmējs (-a) nav parādnieku melnajā sarakstā.
  • Nestandarta gadījumos aizdevēju kompānija var pieprasīt papildus dokumentus, bet par to noteikti iepriekš informēs.
Svarīgi: Par kredīta noformēšanu aizdevēju kompānijas pieprasa komisijas maksu, dažām tas ir 50 eiro vai arī procenti no summas, kas tiek iekļauta jau maksājuma grafikā.
Ja uzskatam, ka ātrie kredīti ir kredīti bez darba vietas, tad patēriņa kredītiem (arī iespējami bez ķīlas) tomēr būs nepieciešams nodrošinājums. Par nodrošinājumu kalpos kredīta ņēmēja alga. Šādu iespēju piedāvā vairāki aizdevēji, līdz ar to nav nepieciešama ķīla, pietiek tikai ar regulāriem ikmēneša ienākumiem.

Auto kredīts bez ķīlas līdz 10 000 €

Arī automašīnu kredītā bez ķīlas iespējams iegādāties, šādu variantu piedāvā vairāku aizdevēju kompānijas. Summas parasti svārstās no 3000 līdz 10000€. Periods galvenokārt līdz 36 mēnešiem. KASKO apdrošināšana nav nepieciešama. Automašīnu reģistrē uz kredīta ņēmēja vārda. Vispirms klients aizpilda kredīta pieteikumu, iesniedz nepieciešamos dokumentus un tad kredītu kompānijas speciālisti izvērtē pieteikumu apmēram vienas darba dienas laikā, vai klientam var piešķirt kredītu bez ķīlas. Ja atbilde ir pozitīva, tad klients paraksta līgumu, veic pirmo iemaksu, ja tāda nepieciešama (pārsvarā pirmo iemaksu maksā pircējs automašīnas pārdevējam), un pārdevējs pārreģistrē automašīnu uz pircēja vārda. Atlikušo summu par automašīnu galvenokārt pārskaita aizdevēju kompānija uz automašīnas pārdevēja bankas kontu.

Kuram tad ir izdevīgs kredīts bez ķīlas?

Galvenokārt kredīts bez ķīlas ir izdevīgs jauniešiem, kuriem nav mantas, lai to varētu ieķīlāt. Jaunietis, kurš jau ir sasniedzis 21 gada vecumu šo kredītu varēs paņemt. Pensionāriem būs grūtāk, jo ir tikai pāris kompānijas, kuras kredītu piešķir arī pensionāriem. Lielākoties, aizdevumu kompānijas pārstāj izsniegt kredītus cilvēkiem, kuri ir sasnieguši 60 gadu vecumu. Kredīti bez ķīlas nenozīmē, ka šādu kredītu var neatmaksāt, arī šis kredīts būs jāatdod. Tāpēc, vienmēr pirms kredīta ņemšanas nepieciešams izvērtēt savas iespējas to atdot! Noteikti jāatceras, ka kredītu termiņus iespējams pagarināt, ja rodas situācija, ka nevar samaksāt laikā, vai arī vēlaties samazināt ikmēneša maksājumu.