Visbiežāk naudu neizdosies saņemt no ātrajiem aizdevējiem, ja Tev nav darba vietas, tomēr SMScredit savā mājaslapā norādījis, ka, lai veiksmīgi aizņemtos naudu internetā, ir nepieciešamas 3 lietas:
  • Tev ir jābūt pastāvīgam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem,
  • Tev nedrīkst būt neviens kavēts kredītmaksājums vai pārkāptas kredītsaistības,
  • Tev ir jābūt kontam kādā Latvijas bankā un protams, aktīvam mobīlā telefona pieslēgumam.
Lai gan pastāvīgi ienākumi ir rādītājs, ka cilvēks, kurš aizņemas, spēs naudu atgriezt laikā, tomēr ir iespējams arī saņemt aizdevumu bez darba vietas. SMSCredit piedāvā pirmajā reizē aizņemties līdz 300 EUR, bet ja klients nebūs pārkāpis līguma noteikumus, tad nākošais sms kredīts jau var būt līdz pat 425 EUR. Tomēr ir svarīgi zināt, ja klients ir vecumā no 20 – 21 gadam, tad pirmais kredīts var būt tikai līdz 100 EUR, otrais jau līdz 200 EUR un trešais līdz 300 EUR. Naudas aizdevums bez darba vietas pie vivus.lv Arī Vivus gluži kā sms kredīts, piedāvā aizdevumu bez darba vietas, jo dzīvē var būt visādi un klientam iespējams, ka nav pastāvīgu ienākumu vai arī nav oficiālas darba vietas. Tāpēc, lai aizņemtos naudu internetā pie vivus, Tev ir jāatbilst tādiem pašiem kritērijiem, kā SMSCredit – esi Latvijas pilsonis vecuma grupā no 20 līdz 75 gadiem bez kavētiem kredītmaksājumiem vai pārkāptām kredītsaistībām, ar kontu kādā no Latvijas bankām un mobilā telefona pieslēgumu. Kad esi pārliecinājies, ka atbilsti šiem kritērijiem, tad vari doties uz aizdevēja lapu un pieteikties naudas kredītam internetā. Augstāk minētie aizdevumi tiek piešķirti elektroniski, tāpēc Tu saņemsi naudu jau pāris minūšu laikā, jo pieprasījuma apstrāde ir ļoti ātra. Vēl viena priekšrocība ir tā, ka klients ir pilnīgā kontrolē, Tev atliek vien ieiet savā profilā aizdevēja mājaslapā un no turienes Tu redzēsi savus rēķinus, aizdevuma grafiku, tāpat arī līguma nosacījumus. Pati atmaksa notiek caur interneta banku, tomēr ja zini, ka nepaspēsi atdot naudu laikā, tad arī no tās pašas aizdevēja mājaslapas varēsi pagarināt kredīta termiņu. Aizņemoties pie šiem kredītdevējiem, nauda ir paredzēta, lai segtu steidzamus un neatliekamus pirkumus vai arī lai apmaksātu, kādus citus pakalpojumus. Pirms aizņemies, vienmēr apsver savas iespējas naudu atmaksāt. Naudas aizdevums ar sliktu kredītvēsturi bez darba vietas, no 18 gadiem bez darba vietas Ātrais kredīts bez darba vietas – kas tas ir? Īpatnējs pakalpojums, kurš ir pieejams ne pie visiem kreditoriem. Kas vispār ir ātrais kredīts bez darba vietas? Kā jau nosaukums liecina, varam secināt, ka tas ir kredīts, kurš tiek izsniegts arī tad, ja tev nav oficiālas darba vietas jeb oficiāli ikmēneša ienākumi. Loģiski, ka neviena banka tev šādu kredītu neizsniegs, jo būs nepieciešama gan darba vieta, gan stabili ienākumi, turklāt ilgākā laika termiņā. Piemēram, aizņemoties patēriņa kredītu pie Swedbank, pat izsniedzamo naudas apjomu mēris tavās mēneša algās, lai noskaidrotu cik daudz tev var aizdot un cik maksātspējīgs tu esi. Tomēr, ja tev nav darba vietas tad ir risinājumi, kas spēs tev palīdzēt arī šajā situācijā. Ir daži aizdevēji, kuri pie reģistrācijas neprasa tavu darba vietu, tādējādi palielinot procentu, ka aizdevums tev tiks izsniegts. Kreditori, pie kuriem pieejams ātrais kredīts bez darba vietas.
  • Ferratum izsniedz kredītus līdz 400 latiem. Tiesa gan pirmo reizi aizņemties varēsi līdz 200 latiem. Minimālā aizdevuma summa ir 10 lati. Pieteikuma izskatīšanas ātrums arī ir samērā normāls – līdz 20 minūtēm. Izniedz kredītus no 21 gada vecuma, nepārsniedzot 70 gadu robežu.
  • SMSCredit ātrais kredīts bez darba vietas. Protams, jebkurš ir dzirdējis par šo vienu no populārākajiem Latvijas aizdevējiem. Tāpat kā Ferratum, izsniedz līdz 400 latiem. Aizdevuma izsniegšanas termiņš ir nedaudz ātrāks – 15 min laikā. Loģiski, ka pirmais kredīts ir bez procentiem, kur iespējams saņemt līdz 200 latiem. Strādā bez brīvdienām, vari aizņemties jebkurā laikā no 07:00 līdz 24:00.
  • Vivus piedāvā līdzīgus pakalpojumus kā SMSCredit. Abi šie aizdevēji ir no vienas organizācijas 4finance. Vivus ātrais kredīts bez darba vietas pieejams līdz 1000 latiem, arī aizņemoties pirmo reizi. Šo varētu nosaukt par ātro patēriņa kredītu, jo aizņemties iespējams līdz diviem gadiem, ērti atmaksājot kredītu sadalot to ikmēneša maksājumos.
  • CreditON. Aizvien piedāvā savu akciju, kuras dēļ, šis kreditors atšķiras no citiem. Aizņemoties ir jāatdod mazāk kā aizņēmies par 5%. Piemēram, aizņemoties 100 latus, tev jāatgriež būs tikai 95 lati.
  • Vēl ir arī ViaSMS. Standarta aizdevējs, kas izsniedz kredītus stundas laikā līdz 150 latiem, aizņemoties pirmo reizi. Ja vēlies pie šī paša kreditora saņemt naudu atkārtoti, tad to varēsi darīt jau līdz 300 latiem.