Tāpēc, lai noskaidrotu, vai papildus naudu Jūs varat saņemt, ir nepieciešas veikt pieteikumu. Pieteikties var izmantojot mūsu salīdzināšanas tabulu. Tajā ir salīdzināti ātro kredītu aizdevēji, pie kuriem ir lielāka iespēja saņemt aizdevumu, arī pat tad, kad Jums ir negatīva kredītvēsture.

Kā pieteikties aizdevumam ar negatīvu kredītvēsturi

Lai pieteiktos šādam ātrajam aizdevumam internetā ar sabojātu kredītvēsturi, Jums ir jāizvēlās, kāds no tabulā redzamajiem aizdevējiem. Lai izvēli padarītu vienkāršāku un ērtāku, esam iekļāvuši tabulā pašus svarīgākos faktus par aizdevēju kā:
 • naudas saņemšanas laiks,
 • vai pirmais kredīts tiek izsniegts bez maksas,
 • kāda ir maksimālā naudas kredīta summa,
 • vecuma grupas, kurām aizdevējs piešķir kredītu
 • % likme mēnesī
Kad esat izvēlējies sev izdevīgāko kredītu, spied “Saņemt”, Jūs nokļūsiet kreditora mājas lapā, kur varēsiet pieteikt savu aizdevumu. Piesakoties patēriņa kredītam internetā ar sliktu kredītvēsturi, pieteikuma izskatīšanas laiks var būt ilgāks un aizdevējs iespējams Jums varētu palūgt papildus informāciju, lai novērtētu Jūsu iespēju atdot naudu. Šāda informācija var būt:
 • Izziņa no VID (Valsts Ieņēmumu Dienasta)
 • Izziņa no darba vietas
 • Atskaite no bankas konta, par pēdējo mēnešu ienākumiem

Vairāk informācijas par kredītiem ar sliktu kredītvēsturi

Lai būtu pilnīgi drošs, iesakam pieteikties pie visiem aizdevējiem, jo katrs pieteikuma gadījums ir ļoti individuāls un katram kreditoram ir savas apstiprināšanas vadlīnijas, ir liela iespēja, ka pie kāda Jūs varēsiet saņemt naudas aizdevumu. SMS kredīti vai aizevumi internetā ir izdevīgākās vietas, kur saņemt īstermiņa aizdevumus arī ar sabojātu kredītvēsturi. Kredīts ar negatīvu kredītvēsturi bez darba vietas būtu ievērojami grūtāk saņemams.

Uzzini, kas ir kredītvēsture

Tas ir datu apkopojums, no Jūsu visām iepriešējām darbībām saistībā ar kredītiem, vai Jūs esat aizņēmies, cik daudz, uz cik ilgu laiku un vai Jūs esat laikā atgriezis naudu. Pēdējais punkts ir īpaši svarīgs, lai izvērtētu Jūsu kredītvēstures stāvokli. To parasti vērtē pēc tā, vai esat laicīgi nomaksājis kredītu, vai esat kādreis kavējis nomaksu, un vai Jums vēl joprojām ir nenomaksāts kredīts – šie trīs faktori ir paši svarīgākie, kas noteikts to, vai Jūs ir jāiekļauj melnajā sarakstā. Bieži rodas situācija, kad gribas iegādāties, kādu iepriekš neplānotu preci vai nomaksāt, kādu steidzamu rēķinu. Tāpat bieži cilvēkiem ir nepieciešama nauda tēriņiemm, lai aizlidotu un pabaudītu, kādu citu valsti. Un šķiet, ka nekas nav nepatīkamāks, kad nav iespējams piepildīt, kādu no šīm iecerēm. Tieši tāpēc aizdevums.eu ir apkopojis vienuviet Latvijā labākos un uzticamākos ātros kredītus ar sliktu kredītvēsturi. Šeit ir apkopoti un salīdzināti, 2016. gada ieteicamākie naudas kredīti ar sliktu kredītvēsturi, kuri izsniedz aizdevumus pat līdz 10 000 €! Liela daļa aizdevēju kompānijas izsniedz pirmo naudas aizdevumu bez maksas arī cilvēkiem, kam ir sabojāta kredītvesture. Blakus iespaidīgajam ātro kredītu piedāvājumam, kurus aizņemoties caur internetu vai ar SMS palīdzību, ir iespējams paņemt līdz pāris mēnešiem vai gadam, tad ir arī tādi ātrie kredīti internetā, kurus var aizņemties uz vairākiem gadiem. Šis pierāda to, ka šāda veida ātrie nebanku aizdevumi ir izdevīga un ērti pieejama alternatīva tradicionālajām bankām Latvijā. Standarta bankas kredīti reti, kad tiek izsniegti ar negatīvu kredītvēsturi, tāpat arī ikmēneša komisijas maksas mēdz būt nesamērīgi augstas. Ir svarīgi zināt, ka ātrie naudas kredīti internetā regulāri piedāvā dažādas akcijas, kur ir iespējams pirmo kredītu saņemt bez procentiem, vai ar zemākiem ikmēneša procentiem atkārtotiem kredītu ņēmējiem. Tāpēc iesakam rūpīgi apskatīt katra aizdevēja mājaslapu, lai uzzinātu par pašreizējām akcijām vai atlaidēm!

Apstiprināšanas process

Apstiprināšanas process ir ļoti ātrs un vienkāršs. Kredīta iegūšanai ir nepieciešams ļoti maz dokumentu. Jums tikai nepieciešams pieteikties internetā. Šajā sakarā, Jums vajadzētu paturēt prātā, ka Jums ir nepieciešams derīgs norēķinu konts. Kopumā, apstiprināšanas process aizņem no 10 minūtēm

līdz 1 stundai un summa tiek ieskaitīta aizņēmēja kontā nekavējoties.

Naudas aizdevumu pieteikšanas process

Pieteikšanās aizdevumam un tā saņemšana ir ļoti vienkārša, neatkarīgi vai Tev ir sabojāta kredītvēsture, vai iepriekš vispār nav bijušas kredītu saistības, lai pieteiktos ātrajam kredīta, ir jāizvēlās kāds no kredītu devējiem mūsu salīdzināšanas tabulā, jāizvēlās izdevīgākais un jādodas uz kredīta devēja mājaslapu. Parasti, piesakoties, nav nepieciešams noraudīt daudz informācijas un pieteikuma formas aizpildīšana neprasa daudz laika, kā arī jums nevajadzēs daudz dokumentu pa rokai. Pārliecinies, ka Tev ir zināms savs bankas konta numurs. Kad esi aizpildījis pieteikumu kredītam arī ar sliktu kredītvēsturi, tad apstiprināšanas process parasti ir no 10 minūtēm līdz 1 stundai. Retākos gadījumos, pieprasot lielāku aizdevuma summu, kredīta izsniegšana var aizņemt par vairākas dienas, bet tas ir uzskatāmi norādīts salīdzināšanas tabulā, kā arī katra aizdevēja mājaslapā.

Ātrā naudas aizdevuma summas ar sabojātu kredītvēsturi

Pieteikt kredītu ar negatīvu kredītvēsturi var parasti summā no 300 – 500 EUR, bieži pirmajā reizē bez maksas, bet zemāku summu. Tomēr ir vairāki aizdevēji, kuri izsniedz pat 700, 1000, 1500 un pat 10 000 EUR kredītus internetā. Piesakot šādus kredītus, vienmēr izvērtējiet savu iespēju atgriezt naudu līgumā nosacītajos termiņos. Aizdevumu internetā nevajadzētu ņemt ar ļoti negatīvu kredītvēsturi, kā arī, lai nomaksātu citas parādsaistības. Šie interneta naudas kredīti ir ātrs un ērts risinājums, kad esat paredzējuši tērēt kādu noteiktu summu, kādam mērķim, kā – svētku organizēšanai – kāzas, jubilejas un citi svētki, burvīgam ceļojumam, preču iegādei, auto pirmās summas iemaksai vai jebkādam citam tēriņam. Kredītu devēji, reģistrējoties, neprasa uzrādīt aizdevuma mērķi, tāpēc varat ar saņemto naudu būtībā rīkoties, kā vien vēlaties. Kā ar jebkuru finanšu instrumentu, rekomendējam apieties apdomīgi, iepriekš pārodmājot savas darbības un plānotās darbības nepieciešamību un sekas. Ierasti ātros kredītus ar sliktu kredītvēstuli meklē internetā, lai nosegtu, kādu steidzamu maksājumu vai rēķinu, kas varbūt arī ārkārtas situācija. Tad, kad laiks ir no svara, lapas, kā aizdevums.eu ir lielisks palīgs, kur ir iespējams ātri un efektīvi pieņemt pareizo lēmumu, imantojot izstrādāto kredītu salīdzināšanas tabulu ar labākajiem patēriņa kredītiem Latvijā, kurus saņemt arī ar negatīvu kredītvēsturi no 18 gadiem vai visbiežāk no 20 gadiem internetā. Tabulas izmantošana jums neprasīs daudz laika, tajā ir parādīti, katra aizdevēja svarīgākie faktori, lai būtu viegli saprast atšķirību starp aizdevējiem un varētu izvēlēties sev piemērotāko pēc vajadzībām, kā arī pēc iespējām atmaksāt nepieciešamo naudas kredītu. Kad esat salīdzinājuši starp tādiem faktoriem, kā “Pirmais bez maksas”, “Mēneša procentlikme” un “Maksimālā summa”, tad spiediet “Saņemt” un aizdevēja mājaslapā aizpildiet pieteikuma formu, lai 10 minūšu laikā saņemtu naudu savā kontā. Bieži šie ātrie kredīti piedāvās zemus ikmēneša procentus, lai atdošana būtu vienkāršaka. Ātrais kredīts internetā cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi būtu noderīgs risinājums finansiālu grūtību pārvarēšanai, ja:
 • Negatīvo kredītvēsturi neveido atkārtoti nopietni līguma saistību pārkāpumi ar citām kompānijām;
 • Tev ir pastāvīgi ienākumi. Šad tad ir iespējams pieteikt aizdevumu ar sabojātu kredītvēsturi, ja nav oficiāli ienākumi, bet ir iespējams tāpat pierādīt spēju apmaksāt aizņēmumu.
 • Tev ir 18 gadi. Skaties mūsu tabulā, lai noskaidrotu nepieciešamo gadu vecumu kredīta saņemšanai.
kredītvēsturi, pieprasīt, kādus apstiprinošus dokumentus, izziņu no darba vietas vai kā citādi pierādīt iespēju apmaksāt aizdevumu.

Kredītu melnais saraksts

Ņem vēra, ka laicīgas neapmaksāšanas gadījumā, Tava kredītvēsture var tikt sabojāta, iekļaujot Tevi melnajā sarakstā, rezultātā liedzot saņemt ātros kredītus nākotnē. Ja rodas situācija, ka nespēsiet atgriezt naudu noteiktajā termiņā, vairāki aizdevēji paņemt kredītbrīvdienas vai pagarināt termiņu par nelielu samaksu. Skatīt vairāk par šo informāciju aizdevēja mājaslapā. Ja Tev atrodas līdzeklļi apmaksāt kredītu pirms laika, tad to var droši darīt. Atliks tikai samaksāt summu ar procentiem par tekošo mēnesi.

Populārākie iemesli, kāpēc aizņemties ātro kredītu ar sabojātu kredītvēsturi

Esam apkopojuši Latvijā populārākos iemeslus no labākajiem ātro kredītu devējiem 2016. gadā, kāpēc cilvēki aizņemas naudas aizdevumus internetā arī ar negatīvu kredītvēsturi.
 1. Dzībesvietas labiekārtošana vai remonts
 2. Automašīnas iegādei vai labošanai
 3. Atpūtai – ceļojums vai citas izpriecas
 4. Izglītībai, lai nosegtu skolas maksas
 5. Steidzamu rēķinu apmaksāšanai
 6. Mēbeļu vai elektropreču iegādei
 7. Pilnībā negaidītiem un steidzamiem izdevumiem
 8. Izklaidei – TV, spēļu un citu izklaidējošu preču iegādei
Šie ātrie naudas kredīti ir pieejami Latvijas iedzīvotājiem. Ir iespējams arī pieteikties patēriņa kredītam ar sliktu kredītvēsturi inernetā no 18 un 20 gadiem. Droši izmanto mūsu salīdzināšanas tabulu, lai varētu aizņemties sev pašu izdevīgāko un labāko aizdevumu, kāds Latvijā pieejams.

Kā pieteikties ātrajam kredītam internetā ar sliktu kredītvēsturi bez darba vietas

Pieteikšanās ir tieši tāda pati, kā parasti, tomēr var gadīties, ka jums kredītu sniedzējs var piezvanīt, lai noskaidrotu papildis informāciju vai uzreiz atteikt kredīta pieteikumu. Tomēr ir ieteicams pārbaudīt visas iespējas, jo kompānijām bieži atšķiras izsniegšanas kritēriji un tas, cik stingri skatās uz ienākumiem vai kredītvēsturi. Ja ir iespējams pierādīt kredīta atdošanas iespējas, tad arī kredīts bez darba vietas ir pieejams tiem, kam ir slikta kredītvēsture. Vēlams paturēt prātā, ka iespējamība saņemt šādu aizdevumu ir relatīvi zema.

Naudas aizdevuma atmaksāšana

Saņemot kredītu bez ķīlas ar sliktu kredīvēsturi, to ir nepieciešams arī atgriezt iepriekš norādītajā termiņā. Šo kredītu ir iespēajms aizņemt uz pāris dienām, kā arī uz vairākiem mēnešiem. Sīkāku informāciju skatīt mājaslapā. Maksājumi, lai atgrieztu aizdevmu regulāri ir izdalīti vienlīdzīgi naudas atgriešanas periodā. Kad cilvēks ir pieteicies kredīta saņemšanai ar negatīvu kredītvēsturi vai pat bez darba vietas un to ir saņēmis. Vienmēr ir jāpatur prātā, ka šī summa būs arī jāatdot. Atkarībā no nosacījumiem – ar vai bez procentiem. Ir svarīgi šo termiņu ievērot un naudu atgriezt laikā. Tas neiespaidos jūsu kredītvēsturi un iespēju nonākt melnajā sarakstā. Ne vienmēr viss ir tik veiksmīgi, mēdz dzīvē notik pa visam neparedzētas situācijas, kad nepietiek finanses, lai nomaksātu rēķinu laikā, tomēr, iespējams jūsu aizdevējs piedāvā paņemt aizdevuma brīvdienas vai iespēju pagarināt apmaksas termiņu. Šie pakalpojumi maksā noteikti summu, kas ir minēta kredītdevēju mājaslapās. Tikmēr jums ir laiks atrast līdzekļus un atgriezt naudu paredzētajā laikā aizdevēja kontā, lai netiktu tālāk sabojāta kredītvēsture.

Kredīta internetā procentu likme

Iesakam pievēst īpašu uzmanību procentu likmei mūsu salīdzināšanas tabulā, jo tā norādīs uz procentu lielumu, kas jums tiks uzrēķināts pa virsu aizņēmuma summai. Protams, ir iespējams aizņemoties pirmo reizi, saņemt kredītu bez maksas, tāpēc izpēti tabulu kārtīgi, pirms pieņem lēmumu! Kad salīdzini gada procentu likmes jeb GPL, tad izvēlies zemāko starp tiem aizdevējiem, kuru pārējiem nosacījumi, kā maksimālā summa, atbilst Tavām nepieciešamībām. Šad tad gadās, ka procentu likme internetā var arī būt dinamiska un mainīties, kā arī būt fiksēta. Tas viss ir aprakstīts aizdevēja līgumā un noteikumos – izlasi tos rūpīgi! Vienmēr ir iespējams arī uzrakstī vai piezvanīt uz kompāniju un noskaidrot visus nezināmos jautājumus. Labāk būt pārliecinātākam par savu izvēli, nekā vēlāk ciest no pārgalvīgas lēmuma pieņemšanas. Kā pieteikties kredītam internetā no 18 gadiem ar sabojātu kredītvēsturi Vai ir pieejami aizdevumi no 19 gadu vecuma ar sliktu kredītvēsturi Drošākie ātrie kredīti no 20 gadu vecuma ar negatīvu kredītvēsturi