Ātrie naudas aizdevumi

Kā atgriezt savu naudas aizdevumu?

Kā saņemt naudas aizdevumu, kādi ir noteikumi un nosacījumi

Nauda mūsdienās ir noteicoša un bieži vien rodas neparedzētas situācijas, kad steidzami nepieciešami naudas līdzekļi, piemēram, steidzamiem pirkumiem vai pietrūkst nedaudz līdz gaidāmajai algai. Latvijā kredītu izsniedzēji piedāvā izdevīgus aizdevumus ikvienam, kas saņem pastāvīgus ikmēneša ienākumus.

  • Ir pieejami dažāda apmēra aizdevumi Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 18 līdz 75 gadiem, atšķirībā no kredītdevēja;
  • Lai aizņemtos, Jums nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību citās kredītiestādēs vai kompānijās;
  • Nepieciešamās naudas saņemšanā vajadzīgs savs personīgais bankas konts kādā no Latvijas bankām, aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, kā arī dators ar interneta pieslēgumu;
  • Svarīgākie aizdevuma piešķiršanā ir klienta ikmēneša ienākumi, kas ļaus kredītu kompāniju debitoram uzticēties un izmaksāt prasīto naudas summu.

Tikai dažas formalitātes un aizdevums būs Jūsu kontā vidēji 15 minūšu laikā, – reģistrēties un pieteikt vēlamo aizdevumu summu var naudas aizdevuma izsniedzēja mājaslapā.
Salīdzini un izvēlies izdevīgāko piedāvājumu, kad esi atradis sev atbilstošo, spied “Saņemt” un tiksi aizvirzīts uz aizdevēja lapu. Atcerieties, ka vairākas naudas aizdevumu kompānijas jaunajiem klientiem izsniedz bezprocentu aizdevumus, piemēram, aizņemoties 150 EUR ar atmaksas termiņu 1 mēnesis – pēc mēneša Jums būs jāatmaksā tieši 150 €, nekas vairāk. Kad esat atmaksājis jau iepriekšējo interneta aizdevumu, tad vairums kompāniju palielina maksimālo summu atkārtotiem klientiem. Tādā veidā varat saņemt jau vairāk naudas nākošajā reizē.

Naudas aizdevumi ar sliktu kredītvēsturi

Kā atgriezt savu naudas aizdevumu?

Ņemiet vērā, ka ja kredītu atdosiet noteiktajā termiņā, nākamreiz kredīta noteikumi Jums būs izdevīgāki. Lai veicinātu veiksmīgāku aizdevumu apmaksu –kompānija uz norādīto e-pasta adresi nosūtīs aizdevuma rēķinu, kā arī atgādinājuma SMS uz Jūsu mobilo tālruni.

Protams, nereti var rasties sarežģījumi aizdevuma apmaksā, tāpēc kompānija piedāvā atmaksāt kredītu pa daļām (var maksāt vairākos maksājumos).

Savukārt, ja kredīta atmaksas datumā Jums nav iespējams apmaksāt atlikušo summu, kompānija piedāvā atlikt kredīta atmaksu, veicot kredīta atmaksas termiņa pagarinājumu. Pēc kredīta daļējas apmaksas, pagarinājuma maksas apmēru Jūs varēsiet noskaidrot aizdevēja mājaslapā.Aizņemieties naudu internetā steidzamos gadījumos, tomēr esiet prātīgs un aizņemieties atbildīgi – rūpīgi izvērtējot kredīta atmaksas iespējas un savu maksātspēju.

Pakalpojuma nosaukums
Lietotāja reitings
3 based on 8 votes
Pakalpojuma veids
Naudas aizdevumi
Pakalpojuma sniedzēja nosaukums
Aizdevums EU,
Slokas iela 8-14,Riga,Zemgales priekšpilsēta-LV-1048,
Platība
Finanses
Apraksts
Nauda mūsdienās ir noteicoša un bieži vien rodas neparedzētas situācijas, kad steidzami nepieciešami naudas līdzekļi, piemēram, steidzamiem pirkumiem vai pietrūkst nedaudz līdz gaidāmajai algai