Kredīts brīvdienām – tas ir reāli!

Pat visdedzīgākais darbaholiķis vēlas pavadīt savu vasaras atvaļinājumu kaut kur dienvidu jūras krastā, sauļoties un nedaudz aizmirst par ikdienas dzīves rutīnu.

Bet tā notiek, ka nauda atvaļinajumam nemaz nav, ko darīt šajā gadījumā? Piemēram, jūs varat izmantot jebkuras kredītiestādes vai bankas pakalojumus un saņemt kredītu atvaļinājumam. Kredīts, kas tiek ņemts šādam nolūkam kļūst pieprasīti gaužām nesen, un šī patērētāja kreditēšanas forma vēl nav paspējusi „iedzīvoties” kā vajadzētu. Ja rietumos, tas ir pavisam normāls piedāvājums , tad citās valstīs, daudzi šaubās, paņemt šādu aizdevumu vai nē, un viena trešdaļa nemaz nezin par to, ka pastāv šādas programmas.

Parasti, bankas neatsaka saviem aizņēmējiem šādu aizdevumu, jo aizdevuma summa tiek izsniegta stingri pēc ceļazīmes vērtības un nekavējoties tiek pārskaitīta uz tūrisma kompānijas konta. Kas attiecas uz procentu likmēm, tad tas var būt 14 – 20 % gadā. Tajā pašā laikā maksājumi termiņš svārstās no dažiem mēnešiem līdz trim gadiem. Tādējādi, jo ilgāks aizdevuma atmaksas termiņš, jo augstāka procentu likme.

Šāda kredīta noformēšana ir ļoti vienkārša procedūra. Jums ir nepieciešams sazināties ar ceļojumu aģentūru, izvēlēties ceļojumu un pie uzņēmuma darbiniekiem noskaidrot ar kuru banku viņi sadarbojas. Jūs varat darīt arī otrādi, vispirms izvēlieties finanšu iestādi un pēc tam apskatīt tūrisma operatorus, ar kuru jūs varat noslegt darījumu.

Pēc tam, kad būsiet rūpīgi izpētījis visas iespējas, jūs varat droši doties uz dokumentu noformēšanu par aizdevumu. Noteikti , lai bez kavējumiem saņemtu aizdevumu jums ir jābūt pasei. Banka lūgs iesniegt ienākumu deklarāciju, kopiju no darbas grāmatiņas.

Cena ceļojuma paketei, kas tiek pirkta uz kredīta vai iegādāta par skaidru naudu, atšķirsies par apmēram 10 %. Tomēr ir iespējams atrast un bezprocentu aizdevumus. Parasti aizdevums netiek piešķirts pēdējā brīža ceļojumiem, jo starp reģistrāciju aizdevumam un tūrisma lidojumu ir jāpaiet vismaz 10 dienām. Dažos gadījumos pietiek ar septiņām dienām, tas ir atkarīgs no bankas un bankas darbinieka rīcības ātruma izskatot kredīta pieteikumu un noformētu nepieciešamos dokumentus.

Tikai dažas dienas ir nepieciešamas, lai bankā noformētu aizdevuma atpūtai, tacu pēc tam jūs varat droši gatavoties ilgi gaidītai atpūtai un kravāt ceļojuma somas.