Kredīti un līzingi auto iegādei

Auto kredīti un līzingi Latvijā

Latvijā ir vairāki aizdevēji, kur izsniedz patēriņa kredītus auto iegādei. Populārākie ar labākajām atsauksmēm ir mogo.lv un bigbank.lv.

Aizdevējs Saņemšanas laiks Pirmā iemaksa Maksimālā summa Vecums
mogo 1 stunda Ir 15 000€ no 18 SAŅEMT
bigbank 2 dienas Nav 15 000€ no 20 SAŅEMT

Mogo.lv Auto Līzings

Priekšrocības:

  • Līzings no 500 – 15 000 €
  • Nav transportlīdzekļiem vecuma vai markas ierobežojumu
  • Naudu kontā saņem 1 dienas laikā
  • Līzings uz 6 gadiem jeb 72 mēnešiem

auto līzings mogo

Kā saņemt Mogo līzingu?

mogoKad esi izvēlējies auto, tad dodies uz mogo.lv mājaslapu, kur lapas kreisajā pusē ir pieteikuma forma. Ir pat iespējams norādīt sludinājuma saiti. Pieteikums tālāk tiek izskatīts 30 minūšu laikā. Kad esi saņēmis apstiprinājumu, atliek parakstīt līgumu un iemaksāt pirmo iemaksu vismaz 10% apmērā no automašīnas vērtības. Tālāk Mogo parūpēsies par to, lai auto tirgotājs saņemtu vajadzīgo naudas summu.

BigBank.lv Auto Kredīts

Priekšrocības:

  • Kredīts tiek izsniegts bez pirmās iemaksas
  • Kredīta summa no 1000 – 15 000 €
  • Pieņem jebkuras markas automašīnu
  • Netiek pieprasīta obligāta KASKO apdrošināšana
  • Kredīts līdz 6 gadiem

auto kredīts bigbank

Kā pieteikties BigBank automašīnas kredītam?

Pieteikšanās ir ļoti vienkārša. Atliek tikai ierasties bigbank.lv mājaslapā un sekot norādēm, atbildot uz visiem vaicātajiem jautājumiem. Lai noteiktu ikmēneša maksājuma summu pie konkrēta kredīta lieluma, varat izmantot lapā atrodamo kalkulatoru. Zemāk lapā ir pieteikuma anketa, kura noteiks Jūsu atbilstību kredīta saņemšanai. Pāris minūšu laikā pieteikums tiks izskatīts un atbildi saņemsiet pa visam drīz.

auto līzings bez pirmās iemaksas

Kad pieteikties līzingam?

Auto kredīti jeb līzingi un noderīgs finansu risinājums, kad ir vēlēšanās iegādāties automobīli, bet nepietiek līdzekļi, lai to nodrošinātu pats. Tāpēc ir izdevīgi pieteikties auto uz nomaksu. Piesakoties pie Mogo vai BigBank, aizdevēji samaksās par automašīnu Tavā vietā, tikmēr varēsi droši braukt ar izvēlēto transportlīdzekli, katru mēnesi maksājot konstantu summu, līdz pirkums ir apmaksāts.  Kredīti auto iegādei Latvijā ir ļoti pieprasīti un populāri, tos izmanto regulāri, ne tikai, lai iegādātos jaunas automašīnas no salona, bet arī auto iegādei no sludinājumiem.

Kuru no auto kredīta aizdevējiem izvēlēties?

Mēs salīdzinam divus Latvijā populārākos aizdevējus – BigBank un Mogo, protams, ir vēl citi aizdevēji, tāpat arī jebkurš var doties uz banku un prasīt pēc naudas aizdevuma, tomēr iesakam izmantot, kādu no augstāk minētajiem līzinga sniedzējiem.

Mogo

Mogo ir īpaši izdevīgs, ja vēlaties iegādāties automašīnu vai arī kādu citu transporta līdzekli, kā laivu, vai motociklu, jo Mogo nav transportlīdzekļu ierobežojumi, Tev tiks izsniegts līzigs neskatoties uz transportlīdzekļa tipu, marku vai gadu.  Pēc pieteikuma veikšanas internetā, pēc 30 minūtēm ar Tevi sazināsies, kāds no Mogo darbiniekiem un varēsi doties uz vienu no Mogo filiālēm, lai parakstītu līgumu. Pēc līguma parakstīšanas un automašīnas dokumentu nokārtošanas CSDD, Tev vai auto tirgotājam tiks pārskaitīta nauda.

BigBank

BigBank lielākā priekšrocība ir tas, ka nav nepieciešams iemaksāt pirmo iemaksu. Šādi Tev paliks makā vairāk naudas un būs jāsāk maksāt tikai ar pirmo līgumā norādīto datumu. Vērtīgi ir zināt to, ka BigBank neprasa obligāti iegādāties Kasko apdrošināšanu. Mašīna kļūs par Tavu īpašumu, līdz ko tiks kredīts noformēts. Pašu līgumu var noformēt Latvijas Pasta nodaļās un BigBank oficiālajās filiālēs.

Abi aizdevēji izniedz kredītu auto iegādei uz 6 gadiem un līdz 15 000 €. Tāpat arī abi līzinga sniedzēji piedāvā apmaksāt aizņēmumu ātrāk bez soda procentiem.