Īstermiņa Kredīts

Īstermiņa kredīts – izdevīgs naudas aizdevums

Nauda mūsu dzīvēs spēlē lielu lomu un tā ir vajadzīga mums katru dienu, parasti lielākiem vai mazākiem tēriņiem. Un saprotams, ka laiku pa laikam var gadīties, ka pietrūkst mazleit naudas, kādam spontānam pirkumam vai varbūt rēķinu apmaksai. Šāda finansiāli grūta situācija var būt ļoti neērta, jo iespējams ir jāatsakās no kādas noderīgas preces iegādes. Ja trūkstošā summa nav ļoti liela, mēs rekomendējam ietaupīt laiku, lai dotos uz banku un izmantot kādu no īstermiņa kredīta piedāvājumiem.

īstermiņa kredīts

Kas ir īstermiņa kredīts?

Īstermiņa kredīts ir naudas aizdevuma veids, kas ir ļoti mūsdienīgs, ērts un ātrs. Šie aizdevumi ir parasti viegli noformējami un ļoti ātri saņemami, bieži vien pat 10 minūšu laikā, kopš noformēšanas, nauda tiek ieskaitīta kontā un pats labākais ir tas, ka to var veikt no jebkuras vietas, kur ir pieejams interneta pieslēgums, arī no Jūsu mobilās ierīces.

Īstermiņa aizdevumi ir domāti, lai nosegtu kādus mazus izdevumus īsā laika periodā, jo mēneša procenta likme ir zema, toties bieži ir pieejami kredīti, kurus izsniedz pirmo reizi bez maksas.  Pirmo īstermiņa kredītu bez maksas izsniedz līdz pat 350 EUR.  Tomēr maksimālā summa, ko varat aizņemties ir līdz 10 000 EUR pie dažiem kreditoriem.

īstermiņa kredīta aizņemšanās nosacījumi

Lai pieteiktos naudai internetā ir jābūt:

  • vecumā no 20 – 75 gadiem, lai gan ir aizdevēji, kuri izsniedz kredītu arī no 18 gadu vecuma;
  • Latvijas pilsonim ar nesabojātu kredītvēsturi;
  • pieejamam bankas kontam, kādā no Latvijas bankām;
  • pieejamam internetam, e-pastam un mobilajam telefonam.

Ja Jums ir viss nepieciešamais, tad aizņemšanās neprasīs Jums daudz laika. Reģistrēšanās brīdī netiek prasīti nekādi dokumenti vai apliecinājumi.

Īstermiņu mēneša procentu likme mēdz būt no 9.5% mēnesī. Šos naudas kredītus izsniedz parasti termiņā uz 30 dienām, bet vienmēr tiek dota iespēja termiņu arī pagarināt.

Pirms aizņematies, vienmēr iepazīstaties ar noteikumiem un izvērtējes spēju naudu atdot.