Ātrie kredīti bez darba vietas

sms kredītsĀtrie kredīti internetā bez šaubām ir kļuvuši par populārāko naudas aizņemšanās veidu, kad tās pietrūkst. Lai veiksmīgi saņemtu naudu kontā bieži ir nepieciešama darba vieta, bet ko darīt, kad tādas nav, bet naudu tāpat vajaga? 

 

Ātrais kredīts internetā bez darba vietas pie smscredit.lv

Visbiežāk naudu neizdosies saņemt no ātrajiem aizdevējiem, ja Tev nav darba vietas, tomēr SMScredit savā mājaslapā norādījis, ka, lai veiksmīgi aizņemtos naudu internetā, ir nepieciešamas 3 lietas:

  • Tev ir jābūt pastāvīgam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem,
  • Tev nedrīkst būt neviens kavēts kredītmaksājums vai pārkāptas kredītsaistības,
  • Tev ir jābūt kontam kādā Latvijas bankā un protams, aktīvam mobīlā telefona pieslēgumam.

kredits bez darba vietas interneta

Lai gan pastāvīgi ienākumi ir rādītājs, ka cilvēks, kurš aizņemas, spēs naudu atgriezt laikā, tomēr ir iespējams arī saņemt aizdevumu bez darba vietas.

SMSCredit piedāvā pirmajā reizē aizņemties līdz 300 EUR, bet ja klients nebūs pārkāpis līguma noteikumus, tad nākošais sms kredīts jau var būt līdz pat 425 EUR. Tomēr ir svarīgi zināt, ja klients ir vecumā no 20 – 21 gadam, tad pirmais kredīts var būt tikai līdz 100 EUR, otrais jau līdz 200 EUR un trešais līdz 300 EUR.

Naudas aizdevums bez darba vietas pie vivus.lv

 vivusArī Vivus gluži kā sms kredīts, piedāvā aizdevumu bez darba vietas, jo dzīvē var būt visādi un klientam iespējams, ka nav pastāvīgu ienākumu vai arī nav oficiālas darba vietas. Tāpēc, lai aizņemtos naudu internetā pie vivus, Tev ir jāatbilst tādiem pašiem kritērijiem, kā SMSCredit – esi Latvijas pilsonis vecuma grupā no 20 līdz 75 gadiem bez kavētiem kredītmaksājumiem vai pārkāptām kredītsaistībām, ar kontu kādā no Latvijas bankām un mobilā telefona pieslēgumu. Kad esi pārliecinājies, ka atbilsti šiem kritērijiem, tad vari doties uz aizdevēja lapu un pieteikties naudas kredītam internetā.

Augstāk minētie aizdevumi tiek piešķirti elektroniski, tāpēc Tu saņemsi naudu jau pāris minūšu laikā, jo pieprasījuma apstrāde ir ļoti ātra. Vēl viena priekšrocība ir tā, ka klients ir pilnīgā kontrolē, Tev atliek vien ieiet savā profilā aizdevēja mājaslapā un no turienes Tu redzēsi savus rēķinus, aizdevuma grafiku, tāpat arī līguma nosacījumus. Pati atmaksa notiek caur interneta banku, tomēr ja zini, ka nepaspēsi atdot naudu laikā, tad arī no tās pašas aizdevēja mājaslapas varēsi pagarināt kredīta termiņu.

Aizņemoties pie šiem kredītdevējiem, nauda ir paredzēta, lai segtu steidzamus un neatliekamus pirkumus vai arī lai apmaksātu, kādus citus pakalpojumus. Pirms aizņemies, vienmēr apsver savas iespējas naudu atmaksāt.